Buddyman: Kick (by Kick the Buddy)

Adam Dövme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0.99$
  • Boyut 446 MB
  • Version 2.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Crazylion Studios Limited
Buddyman: Kick (by Kick the Buddy), Iphone ve Ipad'lerinizde cüzi bir meblağ ödeyerek oynayabileceğiniz, stres atmaya birebir bir oyun.

Çok fazla bunaldığımız zamanlarda stres atmak isteriz. İçimizden bir şeyleri kırıp dökmek, birilerini tekmelemek geçer. Ama gelin siz bunu gerçek hayatta uygulamayın. En iyisi, küçük bir meblağ ile indirebileceğiniz Buddyman: Kick oyununu oynayıp, karşımızdaki karakteri birçok yolla hırpalayıp stres atmak.

Adam dövme oyunu diye kategorilendirdiğimiz oyun aslında sadece dövmekten ibaret değil. Size karşınızdaki karakteri hırpalamak için çok çşitli seçenekler sunuluyor. İsterseniz karakteri, asite atabilir, füze yollayabilir, dondurabilir, zehirleyebilir, havaya uçurabilirsiniz. Ve bunun gibi birçok seçenek mevcut. Bunun dışında oyun sadece bundan ibaret değil. Aynı zamanda yapmanız gereken zorlu ve çılgın görevler mevcut. Oyun her ay ücretsiz olarak da güncellenmekte.

Buddyman: Kick oyunu, eğlenceli grafikleri, sesleriyle ve hamle çeşitliliğiyle, stres atmanıza yardımcı olacak, eğlenerek vakit geçirebilceğiniz mükemmel bir oyun. İyi eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Buddyman: Kick (by Kick the Buddy) indir